hansadeko.com | Par mums
mēbeles, dīvāni, stūra dīvāni, guļamie dīvāni, izvelkamie dīvāni, kvalitatīvi dīvāni, tapetes, skandināvijas tapetes, papīra tapetes, ekoloģiskas tapetes, elpojošas tapetes, bērnu tapetes, modernas tapetes, retro tapetes, fototapetes, individuālas foto tapetes, flizelīna tapetes, klasikas tapetes, vēsturiskas tapetes, ūdens maisītāji, dušas, vannas istabas mēbeles, vannas istabas spoguļi, vannas istabas apgaismojums, vannas istabas izlietnes, wc podi, sēdpodi, piekaramie podi, klozetpodi, bidē, vannas, duškabīnes, dvieļu žāvētāji
15317
page-template-default,page,page-id-15317,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-7.5,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

Par mums

VISA SĀKUMS

Pirmsākumi hansadeko.com ir meklējami 2005 gadā, kad tā uzsāka savu darbību interjera materiālu tirdzniecības jomā. Laika gaitā hansadeko.com ir ieguvis ilglaicīgus sadarbības partnerus gan klientu, gan partneru jomā.

PIEREDZE

Savas darbības laikā ir realizēti daudzi lielāki un mazāki privātmāju un sabiedriskā sektora projekti Rīgā, Jūrmalā, Siguldā, Baltezerā, Ventspilī, Jēkabpilī u.c. Kā vienus no interesantākajiem projektiem var minēt Dikļu pils klēts ēkas rekonstrukciju un Lūznavas muižas pils rekonstrukciju. Plašāku ieskatu par realizētajiem projektiem aplūkojiet sadaļā “Realizētie projekti”

HANSADEKO.COM DIBINĀTĀJS

hansadeko.com CEO
KASPARS PIELĒNS -PELĒNS

HANSADEKO.COM dibinātājs un vadītājs

Radot hansadeko.com, mana filozofija bija īpaši izmeklēti kvalitatīvi produkti, ko pats vēlētos redzēt arī savā mājoklī. Uzdevums nebija viegls, jo esmu ļoti prasīgs pret lietām, kuras ikdienā atrodas ap mani. Uzdevums bija ne tikai atrast kvalitatīvas preces, bet arī saprātīgu cenu līmeni un nevainojamu ražotāja servisu! Uzsākot sadarbību ar ražotāju es apmeklēju ražotni, lai redzētu pilnu produkta radīšanas ciklu. Sazinoties ar saviem draugiem ārvalstīs, kam jau sadarbība ar šo ražotāju ir ilglaicīga, noskaidroju servisa kvalitāti. Un tikai tad, ņemot vērā arī produkta dizainu un cenas, lemju par sadarbību ar attiecīgo ražotāju.
Risinot šo varbūt šķietami vienkāršo, bet patiesībā ļoti laikietilpīgo uzdevumu esmu izveidojis produktu klāstu, kas atbilstu manam redzējumam. Ir ļoti liels prieks, ka mani klienti arī novērtē šo produktu kvalitāti, dizainu un cenu! Es tiecos klientam sniegt labākos risinājumus viņa mājokļa iekārtošanā, lai klientam tie ik dienu sniegtu patīkamas emocijas un gandarījumu par veiktajām mājokļa pārvērtībām.

Ar lielāko prieku veltīsim Jums savu laiku, lai palīdzētu rast piemērotāko risinājumu Jūsu mājokļa uzlabošanā un iekārtošanā! HANSADEKO.COM komanda!