hansadeko.com | PIEGĀDE
mēbeles, dīvāni, stūra dīvāni, guļamie dīvāni, izvelkamie dīvāni, kvalitatīvi dīvāni, tapetes, skandināvijas tapetes, papīra tapetes, ekoloģiskas tapetes, elpojošas tapetes, bērnu tapetes, modernas tapetes, retro tapetes, fototapetes, individuālas foto tapetes, flizelīna tapetes, klasikas tapetes, vēsturiskas tapetes, ūdens maisītāji, dušas, vannas istabas mēbeles, vannas istabas spoguļi, vannas istabas apgaismojums, vannas istabas izlietnes, wc podi, sēdpodi, piekaramie podi, klozetpodi, bidē, vannas, duškabīnes, dvieļu žāvētāji
17748
page-template-default,page,page-id-17748,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-7.5,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
 

PIEGĀDE

PREČU PIEGĀDE

            Iepirkšanās hansadeko.com interneta veikalā ir vienkārša un ērta, pat neizejot no sava mājokļa. Mūsu interneta veikalā iespējams atrast plašu nepieciešamo produktu klāstu savam mājoklim, ko mēs piegādāsim līdz Jūsu mājokļa durvīm.

 

Preces ir iespējams saņemt divos veidos:
● Bezmaksas preces saņemšana hansadeko.com birojā.
● Piegāde līdz mājokļa durvīm. Piegādes cena tiek noteikta pēc izvēlētās piegādes vietas.

 

Ja piegādes izvēlnē nav norādīta Jūsu mājokļa pilsēta vai novads, lūdzu sazinieties ar mums un mēs atradīsim risinājumu un piegādāsim pasūtītas preces uz Jums interesējošo adresi.

 

Piegāde tiek nodrošināta iespējami ātrā laikā un Jums piemērotā vietā. Tomēr jāņem vērā, ka preces neatrodas noliktavā Latvijas teritorijā. Piegādes laiks tiek precizēts par katru pirkumu atsevišķi, sazinoties ar pircēju.

 

Piegāde tiek veikta tikai darba dienās, iepriekš vienojoties par piemērotāko laiku. Lielgabarīta preces un preces, kas smagākas par 20 kilogramiem tiek piegādātas līdz mājokļa pirmā stāva ārdurvīm.

PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI

            Pirms preces pasūtīšanas, lūdzam Jums rūpīgi izlasīt preces saņemšanas un piegādes noteikumus.

 

● Preces piegādes (izsniegšanas) brīdī ir jāveic preces ārējā iepakojuma novērtēšana preces piegādātāja klātbūtnē.

 

● Parakstoties uz preču pirkuma dokumenta saņēmējs apliecina, ka prece piegādāta (saņemta) ar nebojātu ārējo iepakojumu.

 

● Ja preces ārējais iepakojums ir bojāts piegādātājs piegādes (izsniegšanas) brīdī sastādīs bojājumu aktu un, konstatētais preces bojājums saņēmēja klātbūtnē tiks novērtēts, kā arī uzreiz tiks pārbaudīts, vai ir bojāts arī sūtījuma saturs. Iegūtā informācija tiks atzīmēta bojājuma aktā.

 

● Ja preces saņēmējs preces piegādes (izsniegšanas) brīdī nebūs novērtējis preces un tās iesaiņojuma ārējo izskatu, bet būs parakstījies par preces kvalitatīvu piegādi, vēlāk iesniegtās preces fotogrāfijas par iepakojuma un/vai satura bojājumu netiks uzskatītas par pietiekamu pierādījumu pamatu tam, ka bojājums radies piegādātāja (izsniedzēja) apstrādes laikā un piegādātāja (izsniedzēja) atbildība netiks tik viennozīmīgi akceptēta.

Ja radušies kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu sazinieties ar mums!