hansadeko.com | Dušas maisītājs KIMURA ar termostatu
mēbeles, dīvāni, stūra dīvāni, guļamie dīvāni, izvelkamie dīvāni, kvalitatīvi dīvāni, tapetes, skandināvijas tapetes, papīra tapetes, ekoloģiskas tapetes, elpojošas tapetes, bērnu tapetes, modernas tapetes, retro tapetes, fototapetes, individuālas foto tapetes, flizelīna tapetes, klasikas tapetes, vēsturiskas tapetes, ūdens maisītāji, dušas, vannas istabas mēbeles, vannas istabas spoguļi, vannas istabas apgaismojums, vannas istabas izlietnes, wc podi, sēdpodi, piekaramie podi, klozetpodi, bidē, vannas, duškabīnes, dvieļu žāvētāji
20067
product-template-default,single,single-product,postid-20067,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-7.5,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Dušas maisītājs KIMURA ar termostatu

 139.00


Dušas ūdens maisītājs KIMURA ar termostatu bez rokas dušas.
Krāsa: hroms
Izcelsmes valsts: Čehija
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas.

SKU: KU245 Kategorija:
Apraksts

Ūdens maisītājs ar termostatu ir radīts, lai padarītu ērtāku lietošanu, saglabātu ūdens resursus un enerģijas resursus ūdens sildīšanai. Ūdens maisītājs ar termostatu sniedz precīzu un momentānu ūdens temperatūras kontroli. Šīs kolekcijas ūdens maisītāji ir aprīkoti ar HI-TECHTERM tehnoloģiju.

Ūdens maisītājs ar termostatu atstājot rūpnīcu ir noregulēts uz ūdens temperatūru 38°C. Ja vēlamies noregulēt ūdens temperatūru, tad to var veikt ar kreisās puses rokturi.

HI-TECHTERM: Ūdens maisītāja korpuss ir atdalīts no ūdens caurplūdes sistēmas, tādejādi ūdens maisītāja virsma nekad nebūs karsta, aizsargājot cilvēka roku no apdedzināšanās iespējas (aplūkojiet bildi).

Ūdens maisītājs ir noregulēts līdz 3 bar ūdens spiedienam. Pie 5 bar un lielāka ūdens spiediena rekomendē uzstādīt spiediena mazinošu vārstu.

Additional Information

Svars 2.38 kg
TEHNISKIE IZMĒRI
Tehniskie izmēri title_of_image