hansadeko.com | Iebūvējamā WC sistēma OLI120 PLUS+SLIM CH
mēbeles, dīvāni, stūra dīvāni, guļamie dīvāni, izvelkamie dīvāni, kvalitatīvi dīvāni, tapetes, skandināvijas tapetes, papīra tapetes, ekoloģiskas tapetes, elpojošas tapetes, bērnu tapetes, modernas tapetes, retro tapetes, fototapetes, individuālas foto tapetes, flizelīna tapetes, klasikas tapetes, vēsturiskas tapetes, ūdens maisītāji, dušas, vannas istabas mēbeles, vannas istabas spoguļi, vannas istabas apgaismojums, vannas istabas izlietnes, wc podi, sēdpodi, piekaramie podi, klozetpodi, bidē, vannas, duškabīnes, dvieļu žāvētāji
20055
product-template-default,single,single-product,postid-20055,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-7.5,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive
Akcija

Iebūvējamā WC sistēma OLI120 PLUS+SLIM CH

 253.00  175.00


Iebūvējamais WC rāmis OLI120 PLUS ar dekoratīvo pogu SLIM hroma krāsā un izolācijas plāksni. Sistēmai var pievienot jebkuru piekaramo tualetes podu. Viena no kvalitatīvākajām iebūvējamām sistēmām, kurai raksturīga klusa darbība, uzticamība un viegla apkopes veikšana.
Rāmja izmērs: 500 x 1150 mm (dziļums 126-170 mm)
Krāsa: hroms
Garantija: 10 gadi
Piegādes laiks: Ir noliktavā

SKU: 099949+659044+27900025 Kategorija:
Apraksts

Iebūvējamā wc sistēma OLI120 PLUS:
– Saderīgs ar visiem piekaramajiem WC podiem
– Rāmja noturība līdz 400kg
– Ātra un viegla uzstādīšana
– Paredzēts ķieģeļu vai ģipškartonu sienām
– Mehāniskā sistēma
– Cisterna ar pretkondensācijas izolāciju

Komplektācija:
– Iebūvējama WC sistēma OLI ar stiprinājumiem (500mm plata)
– Dekoratīvās pogas iebūvējamam WC rāmim SLIM (hroms)
– Skaņu izolējošā plāksne

Iebūvējamo sistēmu ražotājs OLI S.A.
OLI S.A. ir viens no lielākajiem Eiropas iebūvējamo sistēmu ražotājiem ar vairāk kā 60 gadu pieredzi augstākās kvalitātes produktu ražošanā. Ražotāja produkcija ir pārstāvēta vairāk kā 70 pasaules valstīs.
OLI iebūvējamo WC sistēmu ir atzinīgi novērtējuši un izmanto sekojoši top pasaules keramikas ražotāji kā IDEAL STANDART (Vācija), KOHLER (Vācija), KERASAN (Itālija), GALASSIA (Itālija) POZZI GINORI (Itālija) un daudzi citi zīmoli. Tas apliecina OLI iebūvējamo WC sistēmu uzticamību un kvalitāti!

Iebūvējamās sistēmas OLI uztādīšana:


Iebūvējamās sistēmas pogas SLIM uztādīšana:


Iebūvējamās sistēmas OLI apkopes veikšana caur pogas atveri:

Additional Information

Svars 12.34 kg
Izmēri 58 x 115 cm
Tehniskie izmēri title_of_image