hansadeko.com | Piekaramā poda komplekts SENTO+OLI+SLIM
mēbeles, dīvāni, stūra dīvāni, guļamie dīvāni, izvelkamie dīvāni, kvalitatīvi dīvāni, tapetes, skandināvijas tapetes, papīra tapetes, ekoloģiskas tapetes, elpojošas tapetes, bērnu tapetes, modernas tapetes, retro tapetes, fototapetes, individuālas foto tapetes, flizelīna tapetes, klasikas tapetes, vēsturiskas tapetes, ūdens maisītāji, dušas, vannas istabas mēbeles, vannas istabas spoguļi, vannas istabas apgaismojums, vannas istabas izlietnes, wc podi, sēdpodi, piekaramie podi, klozetpodi, bidē, vannas, duškabīnes, dvieļu žāvētāji
20134
product-template-default,single,single-product,postid-20134,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-7.5,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Piekaramā poda komplekts SENTO+OLI+SLIM

 599.00


Piekarams pods VITRA SENTO ar plāno SOFT-CLOSE vāku, skrūvju stiprinājumiem, iebūvējamās sistēmas OLI un dekoratīvo pogu SLIM hroma krāsā.
Krāsa: balts/hroms
Izvads: sienas izvads
Piegādes laiks: 2 nedēļas.

SKU: WC SENTO - OLI SLIM Kategorija:
Apraksts

Komplektācija:
– Piekarams WC pods SENTO – saņemts “Red Dot” dizaina apbalvojums
– Poda vāks SLIM SOFT-CLOSE
– Iebūvējama WC sistēma OLI ar stiprinājumiem
– Dekoratīvās pogas iebūvējamai sistēmai SLIM (hroms)
– Skaņu izolējošā plāksne

Iebūvējamo sistēmu ražotājs OLI S.A.
OLI S.A. ir viens no lielākajiem Eiropas iebūvējamo sistēmu ražotājiem ar vairāk kā 60 gadu pieredzi augstākās kvalitātes produktu ražošanā. Ražotāja produkcija ir pārstāvēta vairāk kā 70 pasaules valstīs.
OLI iebūvējamo WC sistēmu ir atzinīgi novērtējuši un izmanto sekojoši top pasaules keramikas ražotāji kā IDEAL STANDART (Vācija), KOHLER (Vācija), KERASAN (Itālija), GALASSIA (Itālija) POZZI GINORI (Itālija) un daudzi citi zīmoli. Tas apliecina OLI iebūvējamo WC sistēmu uzticamību un kvalitāti!

VITRA ir viens no pasaules santehnikas gigantiem ar kopā 16 rūpnīcām dažādās valstīs kā Vācija, Francija, Anglija un Turcija. Kopumā šīs rūpnīcas ik gadu pārdod vairāk kā 5 miljonus dažādu santehnikas produktu, 36 miljonus kvadrātmetru flīzes, 3 miljonus dažādus ūdens maisītājus, 350000 dažādu vannu modeļu un 2,5 miljonu vannas istabas aksesuārus. Kompānija ir pārstāvēta vairāk kā 75 pasaules valstis.
Iebūvējamās sistēmas OLI uztādīšana:


Iebūvējamās sistēmas pogas SLIM uztādīšana:


Iebūvējamās sistēmas OLI74 apkopes veikšana caur pogas atveri:

Additional Information

Svars 39.66 kg
Tehniskie izmēri title_of_image