hansadeko.com | Piekaramā poda komplekts SUBWAY2.0+OLI+SLIM
mēbeles, dīvāni, stūra dīvāni, guļamie dīvāni, izvelkamie dīvāni, kvalitatīvi dīvāni, tapetes, skandināvijas tapetes, papīra tapetes, ekoloģiskas tapetes, elpojošas tapetes, bērnu tapetes, modernas tapetes, retro tapetes, fototapetes, individuālas foto tapetes, flizelīna tapetes, klasikas tapetes, vēsturiskas tapetes, ūdens maisītāji, dušas, vannas istabas mēbeles, vannas istabas spoguļi, vannas istabas apgaismojums, vannas istabas izlietnes, wc podi, sēdpodi, piekaramie podi, klozetpodi, bidē, vannas, duškabīnes, dvieļu žāvētāji
20587
product-template-default,single,single-product,postid-20587,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,paspartu_enabled,columns-4,qode-child-theme-ver-7.5,qode-theme-ver-13.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.7.4,vc_responsive

Piekaramā poda komplekts SUBWAY2.0+OLI+SLIM

 599.00


Piekarams pods Villeroy&Bosch SUBWAY 2.0 ar SOFT-CLOSE vāku, skrūvju stiprinājumiem, iebūvējamās sistēmas OLI un dekoratīvo pogu SLIM hroma krāsā.
Krāsa: balts/hroms
Izvads: sienas izvads
Piegādes laiks: Ir noliktavā.

SKU: WC-VB-SUBWAY2- OLI-SLIM Kategorija:
Apraksts

Komplektācija:
– Piekarams WC pods Villeroy&Bosch SUBWAY 2.0 (37 x 56cm)
– Poda vāks SOFT-CLOSE
– Iebūvējama WC sistēma OLI ar stiprinājumiem
– Dekoratīvā poga iebūvējamai sistēmai SLIM (hroms)
– Skaņu izolējošā plāksne

Iebūvējamo sistēmu ražotājs OLI S.A.
OLI S.A. ir viens no lielākajiem Eiropas iebūvējamo sistēmu ražotājiem ar vairāk kā 60 gadu pieredzi augstākās kvalitātes produktu ražošanā. Ražotāja produkcija ir pārstāvēta vairāk kā 70 pasaules valstīs.
OLI iebūvējamo WC sistēmu ir atzinīgi novērtējuši un izmanto sekojoši top pasaules keramikas ražotāji kā GEBERIT (Vācija), IDEAL STANDART (Vācija), KOHLER (Vācija), KERASAN (Itālija), GALASSIA (Itālija) POZZI GINORI (Itālija) un daudzi citi zīmoli. Tas apliecina OLI iebūvējamo WC sistēmu uzticamību un kvalitāti!

Iebūvējamās sistēmas OLI uztādīšana:


Iebūvējamās sistēmas pogas SLIM uztādīšana:


Iebūvējamās sistēmas OLI74 apkopes veikšana caur pogas atveri:

Additional Information

Svars 40.36 kg
Tehniskie izmēri title_of_image